Video

Yeni Haberler
recent

Gelecekten Gelen Adam

Gelecekten gelen adam
Gelecekten gelmek mümkün mü? Geçmişe gitmek peki? Gelecek yada geçmiş diye bir zaman dilimi var mı? Zaman bizim uydurduğumuz bir şey mi? Yoksa gerçekten zaman kavramı var mı?
Bu sorular insanoğlunun akıllarında cevap ararken bir anda böyle bir bilgiye ulaştım. 2256 yılından geldiğini iddia eden bir adam var. Bilim adamlarına göre bu adam ya patolojik bir yalan vakası yada bir zır deli yani kendi söylediği yalana öyle bir inanmış ki onu bu inancından vazgeçirmek mümkün değil.
Gelelim Asıl Efsanemize;
John Titor, zaman yolculuğu yapıp 2036 yılından geldiğini öne süren bir kişidir. 2000/ 2001 yıllarında çeşitli internet haber sitelerine belirsiz, çoğunun yanlışlığı kanıtlanabilen bilgiler yollamış, yakın gelecek hakkında öngörüler ve yaşadığı zaman hakkında bilgiler vermiştir. John Titor’un söyledikleri birçok tartışmaya konu olmuştur.
gelecekten gelen adam

Resme dikkatli bakıldığında içerisinde bulunduğu zaman diliminden kopuk gibi duran bir zaman yolcusu görüyoruz. Zaman yolcusunun güneş gözlüğü, kirli sakalı, tiki saçları, baskılı sıfır yaka tişörtünün dahil olduğu rahat giyim tarzı ve elindeki fotoğraf makinasının modeli bu şahsın bir zaman yolcusu olması ihtimalini artırıyor.
Yazılanlara göre John Titor, devlet için çalışan ve zaman yolculuğu projesi için seçilen bir askerdir. 2036 yılından 1975 yılına IBM 5100 almak için döndüğünü söylemiştir. 

Gönderdiği yazılar, 2000-2037 yılları arasında birçok olaydan bahsetmiştir, 3. Dünya Savaşı dahil (2015 yılında olacağını ve toparlanmanın 20 sene süreceğini iddia etmiştir)
kaynak:Wikipedia
Gelelim olayın gerçekliğine ;
Titor, 2004′ten sonra resmi olimpiyat olmayacak, ortadoğu’da nükleer savaş çıkacak gibi kehanetler de ortaya atmıştır. Her ne kadar 2008 Pekin Olimpiyatları hakkında birçok endişe var olmuşsa da 2006′da Italya’da gerçekleştirilecek kış olimpiyatlarının erteleneceğine dair hiçbir bilgi olmamıştır.
 Kanıt olarak da birkaç diyagram, bükülmüş bir lazer fotoğrafı (zamanı büküyor hesabı) ortaya koymaktadır.

Unknown

Unknown

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.