Video

Yeni Haberler
recent

Bilim Adamları ve Komplo Teorisyenlerine Göre Dünyanın ve İnsanlığın Sonunu Getirmesi Muhtemel 10 Hadise


1. Kara Delikler

Bazı bilim adamları ve komplo teorisyenlerine göre bu imkansız bir durum değil. Evreni sadece gözlemlediğimiz kadarıyla biliyoruz.


2. Güneşten Parça Kopması

Ve bu parçanın dünyaya yaklaşması... Bilim adamları böyle bir sorunun yaşanabileceği görüşünde.3. Mutasyon 

İnsanların değişebileceği, fiziksel ve karakter olarak bambaşka şekillere bürünebileceği de teoriler arasında. Bunun dünyayı kötü etkileyebileceği de başka bir ayrıntı.4.Dünyanın Despot Bir Lider Tarafından Ele Geçirilmesi

bu da insanlar için bir anlamda kıyamet gibi. Düşünün, tüm dünya tek bir lider tarafından yönetiliyor ve sizler de onun kölesisiniz.5. Robot İstilası

Robotların görevi insanlara hizmet ve onları korumak. Peki, bir robot sizin sizden korunmanız gerektiğini düşünürse? Terminatör, Ben-Robot gibi filmlere ilham olan bu fikrin gerçekleşmesi gayet olası.6. Evrendeki Genişlemenin Durması

Big Bang hadisesinden sonra evrenin halen daha genişlemekte olduğuna dair teoriler var. Bu genişleme durduğunda ise artık evren ölmüş ve tüm enerjisini yitirmiş anlamına gelecek.
7. Evrenin Ölümü

Dinlerin kıyamet dedikleri hadise Bu Yaratıcı ne zaman isterse olabilecek bir şey. Her şeyin tıkırında gittiğini sandımız bir dönemde kıyametin kopması sakın sizi şaşırtmasın.
8. Zombi İstilası

Bilim adamlarına göre gayet mantıklı bir teori. Kuduz hastalığının gelişmiş bir formu insanları saldırganlaştırıp bulaşıcı bir hal alabilir.
9. Yeni Bir Veba Salgını

Tabiatın insan neslinin azalması için ortaya çıkartacağı bir hastalık pek çoğumuzu etkileyebilir. Tarihteki vebalar görevlerini bitirdikten sonra birden ortadan yok olan hastalıklardı.
10. 3. Dünya Savaşı

Mevcut şartlar altında dünyanın böyle bir savaşı asla kaldıramayacağı, nükleer silahların bolca kullanılacağı zaten biliniyor.
Unknown

Unknown

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.