Video

Yeni Haberler
recent

Google’ın ‘Haritalar’ında UFO buldu!

ABD’li UFO gözlemcisi Scott Waring uzaylıların saklandığına inanılan 51. Bölge’deki bir hangarda, uydu fotoğraflarıyla Dünya’yı inceleme imkanı veren Google’ın ‘Haritalar’ uygulamasını kullanarak bir UFO keşfettiğini iddaa etti.Uydu fotoğraflarıyla Dünya’nın çeşitli bölgelerini internetten inceleme imkanı veren Google’ın ‘Haritalar’ uygulamasını kullanan ABD’li UFO gözlemcisi Scott Waring, uzaylılarla ilgili gizli incelemelerin yapıldığı iddaa edilen 51. Bölge’de bir UFO keşfettiği açıklamasında bulundu.
İddiaya göre Waring’in farkettiği UFO 30 metre uzunluğunda olup, havalandırma sistemleriyle kontrol edilen özel bir hangarda tutuluyor.
Komplo teorisinin sahibi söz konusu UFO’nun, Yıldız Savaşları filminde Han Solo’nun kullandığı ‘Millennium Falcon’ isimli uzay aracına benzediğini belirtti.
.GOOGLE 2010’DAKİ KOORDİNATLARI GÖSTERMİYOR
UFO gözlemleri sitesi ‘UFO Sightings Daily’nin de kurucusu olan Scott Waring, ilk kez 2010 yılında ‘Google Haritalar’ı kullanarak söz konusu UFO’yu gördüğünü iddaa etmiş ve hangarın bulunduğu konumun tam koordinatlarını vermişti.
UFO gözlemcisi 25 Mayıs 2010’da sitesinde paylaştığı notta Google’ın fotoğrafları silmeden herkesin görüntüleri kendi gözleriyle görmelerini tavsiye etmişti.
Waring bu hafta yayınladığı videoda ise, 51. Bölge’de yer alan uzaylılara ait araçların nasıl bulunacağına dair detaylı açıklamalarda bulundu ve 2010 verdiği koordinatların eskiden görüntülenen konumu göstermediğni belirtti
.
nasilpara

nasilpara

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Blogger tarafından desteklenmektedir.